Haber

Sercan Yüksel Bıdak: ‘Bu formayı giydiğim için mutluyum’

AXA Sigorta Efeler Ligi takımı SporBu yıl Toto’da 10’uncu sezonunu geçirecek olan Sercan Yüksel Bıdak, yeni sezonda önemli başarılara imza atacaklarını belirterek, “Bu formayı giydiğim için mutluyum” dedi.

AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Spor Toto’da bu yıl onuncu dönemini geçirecek olan Sercan Yüksel Bıdak, yeni döneme ilişkin açıklamalarda bulundu. Uzun yıllar aynı formayı giymekten mutluluk duyduğunu belirten genç oyuncu, “Öncelikle geçen yıl hedeflerimizden biraz uzakta olsak da iyi bir sezon geçirdik. Bu sezonun başlangıcı çok iyi. Antrenmanlarımız yoğun ve eğlenceli. Takımımızda çok tecrübeli oyuncular var. Onların da bize vereceği katkıyla bu sezonki hedefimiz olan ilk 4’e ulaşabileceğimizi düşünüyorum.” söz konusu.

“Bu kulüpte olduğum için mutluyum”

Her şeyin çok iyi gittiğini, gruptaki atmosferin ve dostluğun çok uygun olduğunu belirten Bıdak, “Antrenmanlarda ve dışarıda birbirimizle vakit geçirmekten keyif alıyoruz. Ayrıca antrenörümüz Nedim Özbey de bu süreçte bize çok yardımcı oluyor. Dönem boyunca hepimizle özel olarak ilgilenen ve hepimizle özel olarak ilgilenen, başarılı olabileceğimize inanıyoruz.Sizin de söylediğiniz gibi, 10 “Yıllardır bu kulüpteyim, sayısız personel, antrenör ve sporcuyla çalıştım. Hepsiyle bireysel olarak çalışmaktan çok mutluyum, bu kulüpte bulunmaktan keyif alıyorum. İnşallah Spor Toto’ya uzun yıllar hizmet edeceğim” dedi. – İSTANBUL

haberortaca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu