Yaşam

Bennu Gerede’den evinde ölü bulunan eski eşi Cem Büyükhanlı’ya veda mesajı: Sen parlayan bir ışıktın

Büyükhanlı Holding’in varisi Cem Büyükhanlı, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinin Bebek semtindeki evinde ölü bulundu. Büyükhanlı’nın ölümünün ardından paylaşım yapan eski eşi oyuncu Bennu Gerede’nin kullandığı sözler okuyan herkesi duygulandırdı.

AKCİĞER HASTALIĞI NEDENİYLE TEDAVİ GÖRDÜ

Evde köpeğiyle yalnız yaşayan Büyükhanlı’nın ölüm nedeni henüz açıklanmadı. Büyükhanlı, akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden yaklaşık bir hafta önce taburcu olmuştu.

AKTÖR BENNU GEREDE İLE EVLİ OLDU

Cem Büyükhanlı, 2010-2011 yılları arasında oyuncu Bennu Gerede ile evlendi. Bennu Gerede, Büyükhanlı’nın ölümünün ardından sosyal medyada şu paylaşımı yaptı; “Sevgili Cem, sen gerçekten ışık saçıyordun, olağanüstü yetenekliydin. Ama sen ağır bir acı yükü taşıdın. Kafese kapatılmış bir hayvan gibi, bu dünyanın taşıyamayacağı kadar geniş, büyük acılar çeken bir ruhtun sen. Bu gezegende birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarım ve umutluyum. Bir sonraki yolculuğunuzda aradığınız sevgiyi ve huzuru bulacaksınız. Sonsuza dek kalbimde özel bir yerin olacak. Huzur içinde yatsın.”

sirvanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu